Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Accepteer cookies

dinsdag, 28 juli 2020

Update: Flash uit beheer website gehaald

Update: Flash uit beheer website gehaald Vanaf 1 januari 2021 ondersteunt de webbrowser Chrome de techniek ‘Flash’ niet meer. Tot voor kort werd deze techniek ook in het beheer van de websites van Mijnhengelsportvereniging.nl gebruikt, bijvoorbeeld bij het uploaden van afbeeldingen, documenten en banners. Inmiddels is deze techniek vervangen voor HTML5.

Kort na de update was helaas sprake van een kleine bug: het was tijdelijk niet mogelijk om een document te uploaden in het beheer doordat de uploadknop verdwenen was. Ook dat probleem is inmiddels verholpen.

De knopjes om te uploaden werken na de update direct en je ontvangt nu geen Flash-gerelateerde meldingen meer. Klik op ‘Nieuwe versie gebruiken’ om zonder Flash te werken. Voorlopig werken beide versies nog even: straks alleen nog maar de nieuwe versie, dan zal de keuze ook verdwijnen.

Mocht je tegen problemen aanlopen of vragen hebben, neem dan gerust contact op.

Terug naar overzicht